Eikime kartu pasivaikščioti po Karpėnų karjerą

Atrodo, kad visa ši vasara tiesiog skirta aktyviems atradimams. O ypač, kai jie patys ateina ir pakviečia būti atrastais.

Liepos pabaigoje įvyks nerealus renginys: pasivaikščiojimai po Karpėnų klinčių karjerą. Beje, tai yra didžiausias Lietuvoje eksplotuojamas karjeras, kurio panorama surakina akimirkoje. Ir aš taip kalbu vien tik pažiūrėjus į nuotraukas.

Tai štai, šį renginį organizuoja „TrenkTuras“, kurie ir pakvietė „Dydi nesvarbu“ auditoriją liepos 29 d. prisijungti į žygį po karjerus.

Galimi keli maršrutai: norintiems lengvai prasieiti (15 km), trokštantiems patyrinėti ( 25 km) ir siekiantiems atrasti (45 km).

Dėmesio!!! Linksmoji žinia, kad registruojantis su „Dydis nesvarbu“ komanda , gausite 15% nuolaidą į bet kurį maršrutą. Nuolaidos kodas – DYDIS-NESVARBU-KZ17. Būtina išankstinė registracija.  Liepos 17 d. (pirmadienį) įvyks pabrangimas. Beje, susimokėdami jūs gaunate ne tik pasistiprinimo gardumynų, vandens, bet ir parvežimą nutraukus žygį bet kuriame taške.  Taip pat galima netgi pasilikti ir nakvynei.

Registruotis į žygį

Gale kelionės susumuosime, kiek viso kilometrų nuėjo „Dydis nesvarbu“ komanda, t.y. tu, aš, tavo draugai ir visi, kurie užsiregistruos būtent su šiuo raktiniu kodu. Smagumėlis. Beje, mes planuojame eiti lengvąjį maršrutą, nebent paskutinę akimirką sumąstysime, kad norime tapti tyrinėjotais.

 

share!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on Twitter

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *